Kitaplarım

Her Biri Birbirinden Değerli 5 Kitabım

Online Kitapçılarda:

Kitap Yurdu

Hepsi Burada

Trendyol

Bazen insanın sevdiklerine vermek istediği sıcacık içi dolu, huzurlu, sevgi ile süslenmiş mesajları vardır.

Herkesi toplayıp konuşmak, anlatmak, dertleşmek ister.

İşte “Söz Ver! Yaşam Aşk Ruh”
bu dertleşme toplantısının başladığı yazı dizisidir.  Hepinizin ruhsal gezintisinde yaşama, aşka dair deneyimleri ve belki de değişime, dönüşüme ruhu açmaya dair içlerinde büyüttükleri bir arzu vardır.

Ben derim ki; çıkalım kabuğumuzdan, bedeni ve beyni atalım bir kenara ruhlarımızla barışıp bu yeni çağda arınalım, yeni yollar keşfedelim ve bir seyahate çıkalım hep beraber.

Haydi sizde bu değişime ortak olun. Elimden tutun!

Online Kitapçılarda:

Kitap Yurdu

Hepsi Burada

Amazon

Sevmek doğuştan verilmiş bir hediye. Bir nefes, bir kan damarı gibi… Onu işletmezsen kalbin atmasının önemi kalmaz.”

 

“SEV”in.
“SÖZ VER”in
“AŞKIN NEFES”ini hissedin…

 

Paylaşımlarımız bol,
Seslerimiz yol,
İçtenliklerimiz birbirimize kol olsun…
Yaşamlarımız su gibi aksın,
Yollarını huzur nehirlerine akıtsın…

Online Kitapçılarda:

Kitap Yurdu

İdefix

Kidega

Bazı insanların gözleri güler, sadece yüzlerine bakmak bile insanı mutlu etmeye yeter. İşte Leyla Mine tandağ da bu insanlardan biri. Gözlerinden akan mutlululuk, olmadık şeylerden içinde büyütüverdiği coşku ve bunu herkesle paylaşma isteği, enerjisi, bu dünyada az rastlanır türden. İlk kitabını okuduğumda cesaretine hayran kalmıştım. Samimiydi, gerçekti. Bu defa çok dah cesur. Hem bir hesaplaşma hem bir barışma hem de bir isyan var sözlerinde. Yine de sevgiye tutunmakta ısrarlı. Onun satırlarını okuduğumda yağmurlu günde açan güneşle ısınıyorum. Yalnız olmadığımı hissediyorum. Bana devam etme gücü veriyor. Onun dediği gibi ‘su gibi akıyorum’ Tek korkum zaman, ondan da ‘kaçma için müzik dinliyorum’ Güvenilir, dürüst ve samimi dosta selam olsun, bu satırlar nicelerine ilham olsun.

Müge Aral

Online Kitapçılarda:

Kitap Yurdu

D&R

Trendyol

“LiMiT-siz, önemli saptamalarıyla şaşırtan, sorgulatan ve kalbinize ayna tutan, içinde kısılıp kaldığınızı henüz fark etmediğiniz kalıplarınızdan çıkmanızı sağlayabilecek, sade ancak güçlü bir kendiyle barışma rehberi. Bu kitap, hayatınızda bazı engelleri aşmak için her zaman kulak vermeyi isteyip de bulamadığınız, sizi yargılamadan yönlendirmeye çalışan, iç sesinizle düet yapan bir dost.”
Berk Zafer

Kendimizi kaybettiğimiz veya çok kibirlendiğimiz zamanlar olur; boşluğa düştüğümüz, her şeyin anlamsızlaştığı zamanlar da. İşte bu gel gitlerimizdir aslında bizi biz yapan… Bunu ancak çocuk bilgeliğimizle yenebiliriz… Ne demek istediğimi anlayamadıysanız, esen rüzgâra kaptırıp ‘LiMiT-siz’ olun…”
Fatma Didem Atav

Online Kitapçılarda:

Kitap Yurdu

D&R

İdefix

“Zifiri karanlık bir tünelde el yordamıyla yaşamı tanımaya çalışırken SÖZ VER ile bizlere fener olan, yaşama karşı gülümsemeyi ve vazgeçmemeyi öğreten LMT’nin şiirleri de eminim ki varlığını bildiğimiz ama adlandıramadığımız duyguları hissettirecek, iç denizimizde serin rüzgârlar gibi dalgalandırmalar yaratacak.”
Murat Akbaş
Uzm. Dr. Şair, Yazar

“Lafın Manası Tamam”
Ecz. Erdoğan Arpaç
Şair

© Copyright 2021 - Leyla Mine Tandağ